BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 15966054
nr 1596 6054
Lampetter
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Kondition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:37:28
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr